Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


Zgłoszenie awarii

STRONA GŁÓWNADLA KLIENTAZgłoszenie awarii

zgłaszanie i realizacja awarii wodociągowej i kanalizacyjnej:

Kierownik Działu Wodociągów i Kanalizacji 

tel. 601 408 007
 

Z-ca Kierownik Działu Wodociągów i Kanalizacji 
tel. 601 408 006

Centralna Przepompownia Ścieków
ul. Młyńska 33 tel. 885 802 168 

Sekretariat tel. 885 802 160   sekretariat@zwkiuk.swiebodzin.pl

 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Świebodzinie
Administratorem danych osobowych jest Zakład Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Spółka z o.o. 66-200 Świebodzin, NIP 927-00-09-205 , REGON 970327589. Kontakt z Inspektorem ochrony danych osobowych e-mail: iodo@zwkiuk.swiebodzin.pl.

Przetwarzamy dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na podaną informację dotyczącą awarii zawartą w formularzu kontaktowym ( podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń). Podanie danych jest dobrowolne , ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na podaną przez Pana/Panią informację. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ