Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij

W dniu 25.06.2024 r. w godz. 9 -13 mogą nastapić chwilowe przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ul. Paderewskiego. Wynika to z naprawy hydrantu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.         W dniu 25.06.2024 r. w godz. 9 -13 mogą nastapić chwilowe przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ul. Paderewskiego. Wynika to z naprawy hydrantu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.        


Mity o odpadach

STRONA GŁÓWNAMity o odpadach

Ochrona środowiska polega na dokonywaniu prostych wyborów i wyrobieniu w sobie właściwych nawyków: recyklingu, odzysku surowców, dawania produktom „drugiego życia”, ograniczenia wydobycia surowców naturalnych i nadmiernego eksploatowania środowiska itp. Zamiast torebki foliowej, wybierzmy papierową, zamiast wody butelkowanej – pijmy kranówkę, zamiast toreb plastikowych, na zakupy zabierajmy materiałowe, kupując kawę na wynos – nalejmy ją do własnego termicznego kubka. Warto czasem skorzystać z komunikacji miejskiej, roweru czy spaceru, by oszczędzić środowisku emisji dodatkowych spalin itd.

Ochrona środowiska zaczyna się w domu każdego z nas. Postępując właściwie, zgodnie z zasadami bycia eko, edukując młodsze pokolenia, zachęcając innych do życia w duchu less waste czy eko-friendly – mamy ogromny wpływ na nasze otoczenie.

Nasze pozytywne nawyki, prosty gest w stronę środowiska.

 

              PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ