Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij

W dniu 25.06.2024 r. w godz. 9 -13 mogą nastapić chwilowe przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ul. Paderewskiego. Wynika to z naprawy hydrantu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.         W dniu 25.06.2024 r. w godz. 9 -13 mogą nastapić chwilowe przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ul. Paderewskiego. Wynika to z naprawy hydrantu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.        


Dokumenty do zawarcia umowy

STRONA GŁÓWNADLA KLIENTADokumenty do zawarcia umowy

Świadczenie usług zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków odbywa się na podstawie pisemnej umowy między ZWKiUK a odbiorcą usług, zawartej w siedzibie Przedsiębiorstwa. Podpisanie umowy z odbiorcą usług, którego nieruchomość została przyłączona do sieci, następuje po złożeniu przez niego wniosku o zawarcie umowy.

ZWKiUK sporządza i przekłada przyszłemu odbiorcy usług projekt umowy o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie ścieków w terminie 7 dni od dnia złożenia wniosku.

 

Umowa o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków może zostać zawarta na czas określony lub nieokreślony.PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ