Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIPoidełka na Placu Jana Pawła II po zimowej przerwie uruchomione

Poidełka na Placu Jana Pawła II po zimowej przerwie uruchomione

2026-05-19

Po zimowej przerwie ponownie uruchomiliśmy poidełka z wodą do picia.
 

Przedłużające się przymrozki sprawiły, że z wodą ruszyliśmy dopiero po majówce.
 

Ale jest!
 

Zdroje zostały dokładnie wyczyszczone, instalacje sprawdzone, a woda przebadana.
 

W poidełkach płynie zdrowa, świeża, czysta i bezpieczna woda prosto z sieci wodociągowej.
 

Jak korzystać?

  • napijcie się wody bezpośrednio z poidełka,
  • napełnijcie bidon lub butelkę wielokrotnego użytku,
  • najniżej położona misa pozwoli ugasić pragnienie czworonogom.
     

Gdzie spotkacie poidełka? Na Placu Jana Pawła II w Świebodzinie.
 

Korzystajmy z nich odpowiedzialnie.
 

Poidełka to nasze wspólne dobro – nie marnujmy wody, dbajmy o czystość i nie niszczmy instalacji.
 

Dzięki temu wszyscy będziemy mogli cieszyć się orzeźwiającą "świebodzińską kranówką” przez całe lato.
 



PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ