Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIKonkurs Zaprojektuj i nazwij śmieciarkę

Konkurs Zaprojektuj i nazwij śmieciarkę

2021-11-16

Zakład Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych sp. z o.o. w Świebodzinie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci ze sołectw gminy Świebodzin do wzięcia udziału w konkursie objętym patronatem Burmistrza Świebodzina pt. „Zaprojektuj i nazwij śmieciarkę”.
 

Przedmiotem konkursu będzie wykonanie rysunków, które ozdobią zabudowę nowych śmieciarek oraz nadanie im nazw. Praca powinna  dotyczyć tematyki segregacji odpadów, recyklingu, odbioru odpadów oraz nawiązywać do Gminy Świebodzin.
                      

Celem konkursu jest włączenie najmłodszych mieszkańców sołectw w proces współpracy ze Spółką gminną, edukacja tj. rozwijanie i poszerzanie wiedzy na temat  rodzajów odpadów, obowiązkowej segregacji odpadów, sensu recyklinku oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci.
 

Wspólnie wykonaną pracę dzieci należy dostarczyć do dnia 30 listopada 2021 r. do sekretariatu Zakladu wodociągów Kanalizacji i Usług Komulalnych sp. z o.o. mieszczącego się na  ul. Młyńskiej 37 w Świebodzinie.
 

Na dwa zwycięskie sołectwa czeka bon, każdy o wartości 1000 zł z przeznaczeniem na cele edukacyjne oraz upominki dla małych artystów.
 

Szczegółowe informacje o organizowaniu konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 885-802-160.
 

Poniżej do pobrania regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.
 

Regulamin konkursu
 

Formularz zgłoszeniowyPODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ