Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIInstalacja fotowoltaiczna na Oczyszczalni Ścieków na ul. Młyńskiej w Świebodzinie

Instalacja fotowoltaiczna na Oczyszczalni Ścieków na ul. Młyńskiej w Świebodzinie

Instalacja fotowoltaiczna na obiekcie miejskiej oczyszczalni ścieków, to jedna z większych inwestycji realizowana przez Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Usług Komunalnych w ramach projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 os priorytetowa 3 Gospodarka niskoemisyjna Działanie 3.1 Odnawialne źródła energii.

Po oddaniu do użytkowania będzie ona pozyskiwała i przetwarzała energię słoneczną, której wartość w kW rocznie może wynieść nawet 150.

Na początku 2021 roku zamontowano konstrukcję i 421 paneli fotowoltaicznych. Obecnie trwają prace mające na celu podłączenie instalacji do sieci energetycznej.

 

 

 

 

 PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ