Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij

UWAGA MIESZKAŃCY RZECZYCY, KUPIENINIA I WITYNIA W związku z awarią jednej z pomp na stacji Uzdatniania wody w Rzeczycy może nastąpić brak wody. Nie znamy dokładnej godziny usunięcia awarii. Będziemy na bieżąco Państwa informować o etapach prac. UWAGA MIESZKAŃCY RZECZYCY, KUPIENINIA I WITYNIA W związku z awarią jednej z pomp na stacji Uzdatniania wody w Rzeczycy może nastąpić brak wody. Nie znamy dokładnej godziny usunięcia awarii. Będziemy na bieżąco Państwa informować o etapach prac.


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIWażny komunikat dla mieszkańców Borowa i Rakowa -WODA ZDATNA DO PICIA

Ważny komunikat dla mieszkańców Borowa i Rakowa -WODA ZDATNA DO PICIA

2020-09-15

WAŻNY KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW BOROWA I RAKOWA

 

Informujemy, że analizy próbek wody pobranych w dniu 11.09.2020 r. (tj. piątek) z 4 punktów kontrolnych zlokalizowanych na stacjach wody w Borowie i Rakowie NIE potwierdziły obecność bakterii z grupy coli w wodzie.

 

Zgodnie z komunikatami (w załączeniu) Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Świebodzinie z wodociągu zaopatrującego miejscowość Borów i Raków WODA jest ZDATNA do celów konsumpcyjnych BEZ KONIECZNOŚCI jej przegotowywania.

 

Poniżej zamieszczamy treść komunikatów PPIŚ w Świebodzinie.

 

Na naszej stronie internetowej: https://www.zwkiuk.swiebodzin.pl/wyniki-badan-jakosci-wody możecie Państwo zapoznać się również ze sprawozdaniami z badań jakości wody.

 

 PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ