Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacj dostępna jest w naszej Polityce Prywatności

Zamknij

UWAGA MIESZKAŃCY RZECZYCY, KUPIENINIA I WITYNIA W związku z awarią jednej z pomp na stacji Uzdatniania wody w Rzeczycy może nastąpić brak wody. Nie znamy dokładnej godziny usunięcia awarii. Będziemy na bieżąco Państwa informować o etapach prac. UWAGA MIESZKAŃCY RZECZYCY, KUPIENINIA I WITYNIA W związku z awarią jednej z pomp na stacji Uzdatniania wody w Rzeczycy może nastąpić brak wody. Nie znamy dokładnej godziny usunięcia awarii. Będziemy na bieżąco Państwa informować o etapach prac.


AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNAAKTUALNOŚCIWybór oferty dotyczącej: Opracowania dokumentacji projektowej na uzbrojenie w sieć wodociągową i kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami terenu osiedla przy ul. Słowiańskiej w Świebodzinie".

Wybór oferty dotyczącej: Opracowania dokumentacji projektowej na uzbrojenie w sieć wodociągową i kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami terenu osiedla przy ul. Słowiańskiej w Świebodzinie".

21.01.20

Zakład Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych informuje o wyborze oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn: "Opracowanie dokumentacji projektowej na uzbrojenie w sieć wodociągową i kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami terenu osiedla przy ul. Słowiańskiej w Świebodzinie”PODAJ STAN

WODOMIERZA

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

PODAJ STAN

ZGŁOŚ AWARIE

WODOMIERZA / KANALIZACJI

W szybki i prosty sposób możesz
przesłać dane swojego wodomierza

ZGŁOŚ AWARIE

NASZE GALERIE


O NAS

Witamy na stronie Zakładu Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Informujemy, że wszystkie ważne informacje dotyczące przedsiębiorstwa, aktualnej taryfy na wodę
i ścieki, regulaminu dostawy wody i odbioru ścieków, załatwiania spraw, ochrony danych osobowych, aktualnych wyników badań wody znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ